Gépjárművezető Németországban (gn)

EVAG | Emden | Vollzeit | jobs.gigroup.de |

A jövőd a luxusautók világában most kezdődik!

Fektesd be nálunk tudásod és energiád, kamatostul megtérül - szakmailag új ajtókat tárunk ki előtted.

Páratlan gépjárművezető munkalehetőség a gönyörű észak-németországi Emden városában.

A Gi Group egy nemzetközi munkaerőközvetítő cég, ami több, mint 500 kirendeltséggel rendelkezik 40 országban.

Legfontosabb feladataid lesznek
 •  Luxusautók vezetése A-ból B pontba, főleg hajóra.
 •  Volkswagentől Bentley-ig, főleg luxus kategóriás autók.
 •  Hajón való rögzítésük - nem kell tapasztalat, megtanítanak rá.

 •  Több, mint 1 éve van jogosítványod.
 •  Beszélsz kommunikatív A2/B1 szinten németül (tesztelésre kerül).
 •  Van gépjárművezető tapasztalatod, nem kell, hogy hivatalos tapasztalat legyen, elég, ha csak forgalomban vezettél.

Ezt nyújtjuk számodra
 •  Versenyképes bérezés - havi kb. 1700€ nettó 1-es adókategóriában.
 •  Szállás biztosított kétágyas szobákban - nem kell erre költened.
 •  Garantált heti 35 munkaóra, bruttó 15,50€ órabér.
 •  Túlóra lehetőség
 •  Ebben a gépjárművezető pozícióban egy kiegyensúlyozott mindennapi életet élhetsz a káprázatos Észak-Németországban.

Várjuk jelentkezésedet!

Ha felkeltettük érdeklődésedet kattints a "Jelentkezés" gombra. Ott megadhatod elérhetőségedet, feltöltheted az önéletrajzodat, valamint egyéb dokumentumaidat és ehhez mindössze 1percre van szükséged. Illetékes munkatársunk ezután felveszi veled a kapcsolatot, vagy amennyiben neked jobban megfelel emailben is elküldheted jelentkezésedet.

Köszönjük bizalmadat! A Gi Group Csapata

Az állásajánlataink bármilyen nemű álláskeresőinknek szólnak. (gn) = gendersemleges
Bleibe auf dem Laufenden und verpasse kein Stellenangebot mehr!
Erhalte alle neuen Stellenanzeigen für: Gi Group in Emden
E-Mails können jederzeit abbestellt werden.
Jobs via E-Mail erhalten!
Erhalte regelmäßige Updates für die neuesten Gi Group Jobs in Emden