Operator wózka widłowego bocznego, 16 € Brutto, bez języka, Dieburg / Niemcy

apartmentDP World placeDieburg scheduleVollzeit calendar_month

start od zaraz w Dieburg

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Twoje zadania jako operator wózka widłowego
  • Obsługa wózka widłowego bocznego (typu reachtruck)
  • Składowanie opon
Twój profil jako oferator wózka widłowego
  • Język niemiecki mile widziany ale nie konieczny
  • Uprawnienienia jako operator wózka widłowego
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych
  • Gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz
  • Auto na dojazdy mile widziane
Nasza oferta
  • Niemiecka umowa o pracę, etat
  • Stawka 16€ brutto/h
  • System pracy zmianowej:
H2 zmiany
  • Zakwaterowanie darmowe od firmy w pokojach 2 os.
  • Miejsce pracy to Dieburg
  • Możliwość przejęcia przez klienta
  • Pomoc przy relokacji
  • Wsparcie językowe
  • Asysta przy zakwaterowaniu

Pana/Pani aplikacja

Aby złożyć aplikację o pracę, wystarczy kliknąć Aplikuj na to stanowisko. Tutaj może Pan/Pani wpisać swoje dane kontaktowe oraz wgrać CV i dokumenty aplikacyjne. To wszystko trwa tylko 1 minutę. Nasz pracownik ds. rekrutacji skontaktuje się z Panem/Panią tak szybko jak to możliwe.

Dokumenty aplikacyjne można również wysłać do nas pocztą elektroniczną.

Czekamy na Pana/Pani aplikację!

Nasze oferty pracy skierowane są do osób dowolnej płci, poszukujących pracy. (gn) = neutralny pod względem płci.

apartmentGi Group Deutschland GmbHplaceFrankfurt, 27 km von Dieburg
Operator Packaging (gn) ab sofort in Vollzeit bei Sanofi Aventis Deutschland GmbH in Frankfurt am Main Die Gi Group ist ein international agierender Personaldienstleister mit mehr als 500 Standorten in 40 Ländern. Deine Aufgaben als Operator...
apartmentHanau Netz GmbH KarriereplaceHanau, 27 km von Dieburg
Sie wünschen sich einen Job, der Sinnvolles bewirkt und Ihre Region lebenswerter macht? Sie möchten aktiv zur Energiewende beitragen und nachhaltige Lösungen vorantreiben? Dann freuen wir uns auf #IhreEnergieFürUnsereStadt! Als...
local_fire_departmentDringend gesucht

Production operator (m/w/d)

apartmentRandstadplaceDarmstadt, 13 km von Dieburg
Jobsuche kann so einfach sein: Attraktive Positionen finden Sie mit uns schnell und unkompliziert: Randstad professional solutions sucht ab sofort für einen Kunden aus dem Pharmasektor in Darmstadt einen Operator Produktion. Bewerben...